“Kim është personi më i ligë në planet”, motra e saj bën deklaratën e papritur

Mosmarrëveshjet mes motrave Kardashian vazhdojnë. Tashmë ajo kanë kaluar limitet dhe kjo duket në trailerin e fundit “Keeping Up with Kardashians”.

Në trailer shfaqet dhe Kris Jenner e cila i lutet vajzave që të kthehen nga e para duke i dhënë “reset” mosmarrëveshjeve.

Gjatë bisedës që Kourtney ka me Khloe-, jo shprehet se do ishte shumë e lumtur nëse reality show do të mbaronte dhe se “Kim është personi më i ligë në planet”.

Ndërsa Kim Kardashian nga ana e saj shprehet duke thënë: “Do e pushojmë Kourtneyn nga puna”.