Kim Kardashian tregon arsyen pse nuk dëshiron që të ketë më fëmijë

Kim Kardashian family https://www.instagram.com/p/B1cCe6DgKHa/ Credit: Kim Kardashian/Instagram

Kim Kardashain, një nga influencueset më të mëdha ën botë, është nënë e katër fëmijëve. Dy prej të cilëve i ka bërë vetë dhe dy të tjerë nga një nënë mbartëse.

Duke qenë se ajo është kaq e angazhuar dhe ka katër fëmijë, fansat kanë dashur të dinë nëse ajo ka ndonjë plan për të sjellë në jetë një tjetër fëmijë.

Në  një nga pyetjet në Instastory ishte pikërisht kjo. Dhe Kim është përgjigjur duke thënë se katër janë mjaftueshëm:

“Unë i dua të katërt fëmijët e mi, por kaq e zënë sa jam, vetëm kaq mund të përballoj dhe vogëlushët e mi kanë nevojë të gjithë për vëmendjen e tyre.”