“Kjo ditë është speciale për mua”, Armina nuk i kursen fjalët romantike në ditëlindjen e Shkëlzenit

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha feston sot 41-vjetorin e lindjes.

Në ditën e lindjes, bashkëshortja e tij Armina i shprehu edhe njëherë ndjenjat me një urim të veçantë.

Përmes një postimi në Instagram, shoqëruar edhe me foto ku shfaqet duke vallëzuar me Shkëlzenin, Armina shkruan:

Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, partneri im dhe shoku im më i mirë. Data e ditëlindjes tëndë është special për mua.

Shpresoj të kërcejmë gjithë jetën si në këtë foto”, shkruan Armina.