Konfirmon Ardit Gjebrea: Kjo është bukuroshja me të cilën do prezantojë ‘Kënga Magjike’ 2019

Ardit Gjebrea duket se u ka paraprirë thashethemeve dhe aludimeve për edicionin e radhës të ‘Kënga Magjike 2019’.

Në rrjetet sociale, ka qenë vetë Gjebrea, ai i cili ka zbuluar se kush do të jetë bukuroshja në krah të tij, për prezantimin e festivalit.

Bëhet fjalë për bukuroshen, modelen Adrola Dushi.

“U kry! Adrola Dushi na vaftë mbarë Kënga Magjike 2019”, shkruan Arditi, teksa të dy pozojnë në Gjirin e Lalëzit.

Nga ana tjetër, duket se Dushi e ka pritur me emocione këtë ftesë.

“Emocionet thyejnë ligjet e modestisë dhe pa dashje realiteti i ngjan një ëndrre! Faleminderit Ardit Gjebrea”, shkruan modelja.