Kur do të nisë Big Brother, këtë e tha “si padashje” Isli Islami

Mbrëmë është mbajtur festa e përvitshme e Top Medias me pjesëmarrës stafin e gjithë kompanisë mediatike.

Tëftuar ishin dhe personazhe vip ku përkujtuan vizionarin dhe krijuesin e “Top Channel”, Dritan Hoxhën.

Festa u mbajt në ambientet ku do të bëhet shtëpia e “Big Brother”. Eventi u prezantua nga Ori Nebiaj dhe Isli Islami të cilët zbuluan gjithashtu dhe programet që do shfaqen në ekranin e “Top Channel” duke përmendur mes tyre edhe “Big Brother Albania”. Isli zbuloi se programi më i ndjekur nga të rinjtë do të nisë vitin tjetër, në 2020.

 

View this post on Instagram

 

A fun fun fun night ❤️ @jerilalaj @elvanagjataaaa

A post shared by ISLI ISLAMI (@isli_islami) on