KRYESORE

Lance Bass konfirmon: Justin Timberlake dhe Jessica Biel janë bërë prindër për herë të dytë që në korrik

Lance Bass konfirmon: Justin Timberlake dhe Jessica Biel janë

Lance Bass ka konfirmuar që në muajin korrik në familje e  Justin Timberlake dhe Jessica Biel është shtuar një anëtar i ri. Bass zbuloi se dy aktorët janë bërë me djalë në korrik.

"Foshnja është e lezetshme sigurisht, është Justin dhe Jessica!"- mësohet të ketë thënë Bass, ish anëtari i grupit NSYNC (grup muzikor në të cilin ka qenë edhe Justin Timberlake).

E ndërsa kur është pyetur për emrin e bebit, Bass ka thënë:

"Kjo është një pyetje e mirë. Justin do të më vriste!"

Ditari politik

Të fundit