Ledion Liço shfaqet në rrjete sociale pas shumë kohësh, me një pamje ndryshe

Prej disa kohësh, relativisht kohë e gjatë, Ledion Liço po “detoksifikohet” nga rrjetet sociale por edhe nga jeta e tij publike.

Por sat, pas kaq shumë kohësh, bashkëshortja e tij – trashëgimtarja e Top Channel – Sara Hoxha ka postuar një foto me të shoqin.

Siç edhe duket në foto, Ledioni ka errësuar flokët dhe shfaqet më brun, duke na rikthyer shumë pas vite në kohë, kur mbante këtë pamje me flokë të gjata.

Flitet se nê shtator do të kthehet në “Top Channel”, duke marrë drejtimin e televizionit dhe duke i narrë vendin drejtorit aktual, Ben Blushi. Megjithatë deri tani këto mbetet thjesht zëra pasi nuk ka asnjë konfirmim zyrtar.

 

View this post on Instagram

 

hubby

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on