Flash News

KRYESORE

Merret vendimi për Duron, ish-lojtari i kombëtares mëson masën e dënimit

Merret vendimi për Duron, ish-lojtari i kombëtares mëson

Ish-lojtari i kombëtares Shqiptare, Klodian Duro, ka mësuar masën e vendosur nga Gjykata e Tiranës. Ai do të qëndrojë në arrest shtëpie, pas kallëzimit që iu bë nga ish-bashkëshortja e tij.

Duro u akuza nga ish-gruaja e tij se kishte thyer urdhërin e mbrojtjes. Ai madje u akuzua se kishte tentuar të hynte me forcë në apartamentin ku banonte ajo dhe vajza e tyre duke e kërcënuar me jetë.

Ish-lojtari e justifikoi ngjarjen me dëshirën për të takuar vajzën dhe merakun se kishte dëgjuar zhurma brenda. Futbollisti theu urdhërin e mbrojtjes, pasi ish-bashkëshortja e kishte kërkuar për t'u mbrojtur nga ai.

Ditari politik

Të fundit