KRYESORE

Mësohet emisioni italian ku do e shohim Kejvina Kthjellen

Ajo la emisionin "Xing me Ermalin" në gjysmë, për t`u bërë pjesë e emisionit italian, ër të cilin nuk u dhanë detaje. E megjithatë ka kaluar gati një vit dhe Kejvina Kthjellën nuk e pamë në asnjë emision italian. Por si duket, pritjes i ka ardhur fundi.

“iconstyle.al” shkruan se Kejvinën do ta shohim shumë shpejt në reality shoë-n e famshëm humoristik “La Pupa e il Secchione e Viceversa”. Emisioni i cili është transmetuar në vitet 2006 dhe 2010, do të nisë në janar 2020 nën drejtimin e moderatorit Paolo Ruffini.

Në videon e transmetuar në “Italia 1”, Kejvina duket shumë seksi, e veshur me bikini që i ekspozojnë linjat e saj. Videoja është publikuar që në dhjetor të 2019-ës dhe nuk dihet nëse vazhdon të jetë ende ky si plan.

Ditari politik

Të fundit