Flash News

KRYESORE

“Në 6 vite nuk përfundojnë 3 kilometra rrugë. Kjo është Shqipëria turistike e Edi Ramës”

“Në 6 vite nuk përfundojnë 3 kilometra rrugë. Kjo

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në adresën e tij në Facebook një video ku tregohet pjesa e rrugës që të çon për në pikën turistike “Syri i Kaltër”.

Siç shihet në video rruga është e mbuluar nga tymi dhe e paasfaltuar.

Kryeministri Rama në daljet e tij në publik thotë shpesh se Shqipëria është destinacion me mjaft vlerë për turistët dhe se po punohet shumë në këtë drejtim.

'Kjo eshte Shqiperia turistike e Narkoshtetit te Edvin Kristaq Mafise. Ne 6 vite nuk perfundojne 3 km rruge qe te çojne tek Syri i Kaltert!

Shikoni videon e meposhtme. sb', shkruan Berisha.

 

Ditari politik

Të fundit