Në ditët e fundit të shtatzënisë, Adelina Tahiri publikon foton para se të bëhet nënë

Adelina Tahiri po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, para se të sjellë në jetë  djalin e saj.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka postuar një foto teksa mban me duar barkun e rrumbullakosur.

Adelina do të bëhet nënë për herë të parë dhe të gjithë janë kurioz për emrin që do t`i vëndosë djalit të saj.

Loading 97% …. ❤️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on