Flash News

KRYESORE

Një fillim i ri nis me ndryshim ‘look-u’. Capital T fshin gjithçka dhe e nis nga e para

Një fillim i ri nis me ndryshim ‘look-u’. Capital T fshin
Viti 2017 ka qenë shumë i suksesshëm për Capital T në karrieren e tij muzikore por ai sërish ka vëndosur të fshije gjithçka dhe të nisë nga e para, në ‘look’ dhe mesa duket edhe në muzikë. Me anë të dy videove në ‘Instagram’, Capital T shihet duke prerë flokët e gjatë, pamje kjo që e ka shoëruar prej kohësh dhe ka lajmëruar të gjithë fansat se është koha për një fillim të ri. Po ashtu, edhe  në profilin e tij në Instagram vihet re se reperi i ka fshirë të gjitha fotot dhe videot e mëparshme.
 

VEÇ FILLIMI - video e plotë në Youtube , linku në bio ...

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Ditari politik

Të fundit