“Nuk mendoja se do e postoja ndonjëherë”, vajza e Paul Walker shpërndan videon me babanë e ndjerë

Meadow Waker, vajza e aktorit të ndjerë Paul Wlaker, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një moment shumë emocionues me babain, kur ai ishte gjallë.

Kjo video është realizuar shumë pak para se aktori të ndërronte jetë me makinën e tij në vitin 2013. Në video është Paul dhe Meadow që i uron ditëlindjen atij.

Krahas videos, 21-vjeçarja shkruan: “Asnjëherë nuk kam menduar se do ta ndaja këtë. Por m`u duk e drejtë. Ji mirë. Të dua. Qëndro i sigurtë.”

Paul Walker ndërroi jetë si pasojë e një aksidenti me makinën e tij, bashkë me shokun me të cilin ndodheshin në makinë. Vetëm disa javë pasi mbushi 40-vjeç, aktori ndërro jetë nga flakët e shkaktuara prej përplasjes së makinës së tij.

 

View this post on Instagram

 

I never thought I’d share this. But it felt right. Be good. I love you. Stay safe. xx

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on