Operacioni i madh i Policisë së Shtetit, kapen 4 persona dhe 60 kg kanabis sativa

Policia e Shtetit ka arrestuar 4 persona dhe ka sekuestruar 60 kg lëndë narkotike të llojit kanabis sativa.

Nga informacionet e para, operacioni vazhdon dhe hetimet kishin disa muaj që kishin nisur.

Të arrestuarit nga operacioni antidrogë janë Pajtim Aga, Sh.M, E.R. dhe D.M.

Ndërkohë që operacioni është në vijim dhe kontrolle të hollësishme po kryhen në disa qytete, si Tiranë, Dibër, Fier e Durrës.