Ori Nebijaj pozon “nude”, fansat ngatërrohen dhe e kritikojnë: U zhveshe dhe ti, u prish muhabeti

Moderatorja e “Pushime on Top”, Ori Nebijaj, ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram, me kurriz. Fotoja të jep përshtypjen sikur Ori është e ulur në ujë dhe nudo, por në fakt është “nude” më shumë se sa nudo.

 

View this post on Instagram

 

Sot, keshtu! @pushime_on_top #ishullisazanit 💙

A post shared by o r i • n e b i j a j (@ori_nebijaj) on

Nude: Ngjyrë e ngjashme me të lëkurës

Por as “nude” nuk është fiks, anon më shumë nga mustarda si ngjyrë por që të jep iluzionin sikur është nudo (e zhveshur). Këtë mund ta shihni në foton që ka postuar në Instastory, ku duket më e qartë rroba banjo që ka veshur:

Ose mund t`i bëni zoom (ta zmadhoni) foton aktuale:

Kjo nuk i ka pëlqyer shumë fansave, të cilët janë ngatërruar dhe mendojnë se ka pozuar e zhveshur dhe ku njëri prej tyre i komenton:

U zhveshe dhe ti nudo, u prish muhabeti.”