Pas lidhjes me Kiara Titon, Butrint Imeri fotografohet me një bionde tjetër

Butrint Imeri sa duket është ndarë përfundimisht me Kiara Titon pasi është parë nën shoqërinë e një femre tjetër.

Megjithëse dyshja nuk e pranuan kurrë publikisht, ata kanë qenë në një lidhje prej disa kohësh.

Në videon e postuar nga INTv shihet këngëtari në krah të një vajze simpatike bionde. Ata duket se ndodhen brenda një klubi dhe teksa buzëqeshin para kameras Butrinti afrohet t’i thotë diçka në vesh asaj

Trinti from Vimeointv.al on Vimeo.