Pas udhëtimit në natyrën e egër, Saimir Tahiri pushime në Himarë, por moti i keq i prish planet

Pas udhëtimit në Tepelenë, teksa përshkoi me makinë lumenj e shtigje malesh në itinerarin Kuç – Gusmar – Llufe deri te Jaho Xhebra, pak ditë më parë, ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është ndalur në Himarë.

Megjithatë, moti i keq me stuhi dhe reshje shiu i ka prishur planet. Madje, ai ka postuar në rrjetet sociale edhe foto nga deti i trazuar dhe në një moment shihet edhe një vetëtimë.