KRYESORE

Pas vendimit për Tahirin, Zheji imiton Arian Çanin; bukë e djathë me publikun në studio

Pas vendimit për Tahirin, Zheji imiton Arian Çanin; bukë e

Në mbyllje të emisionit "360 gradë", ne oren 23:30, gazetari Artur Zheji u afrua pranë disa zonjave në studio, të cilat kanë dy vite që e ndjekin. Pasi i falenderoi për praninë e tyre, Zheji duke imituar stilin e kolegut Arian Cani, zbuloi se ata i kanë sjellë bukë dhe djathë bio në studio.

"Jam ulur me disa zonja që kanë dy sezone rresht që më shoqërojnë me praninë e tyre dhe praktikisht kemi folur në disa prova që kemi bërë se si bëhet buka".

Në fund moderatori mbylli emisionin dhe bukën e mori me vete, siç paralajmëroi ai, pavaresisht se kerkoi ndjese se eshte ne konflikt interesi me te ftuarat.

https://www.youtube.com/watch?v=y-00L1HjygA

Ditari politik

Të fundit