Flash News

KRYESORE

Pavarësisht tërmetit, Blero dhe Afrona i thonë "po" njëri-tjetrit në vendin bregdetar

Pavarësisht se shumë pranë tyre ka ndodhur një termet shumë i fuqishëm, kjo nuk ka ndikuar në dasmën e Afronës dhe Bleros, të cilët kanë kurorëzuar dashurinë e tyre sot në martesë, në Shëngjin. Afrona Dika dhe Blero, protagonistët e dasmës së shumëpërfolur VIP që sapo ka filluar buzë bregdetit të Shëngjinit tek Rana e Hedhun i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni përrallore. Me një fustan të bardhë elegant që e bënte atë të dukej si princeshë, Afrona u shoqërua në altar nga babai i saj. E ndërsa Blero është shoqëruar nga mikesha më e mirë e Afronës, Tara. Tara është dhe vajza e Bleros, e cila pavarësisht se babi i saj po martohet me dikë që nuk është mami i saj, ajo ka një lidhje shumë të ngushtë m,e Afronën dhe është shoqja më e mirë.
 
View this post on Instagram
 

Momenti kur çifti i thanë “Po” njëri-tjetrit! Urime çifti @afronadika @bleromuharremi ✨

A post shared by Revista CLASS (@revista_class) on

 
View this post on Instagram
 

Babai shoqëron @afronadika në altar 😍 beautiful bride ✨ @classav_events

A post shared by Revista CLASS (@revista_class) on

Ditari politik

Të fundit