Flash News

KRYESORE

Për herë të parë Elvana publikon video me të atin

E kishte publikuar më parë mamanë. por asnjëherë të atin. Elvana Gjata ka postuar për herë të parë video me të atin dhe tashmë e kuptuam se kujt i ngjan ajo.

Elvana e kishte mbajtur shumë diskret të atin nga jeta publike dhe kjo mbase ka qenë dhe zgjedhje e tij por siç duket në videon që ka postuar Elvana në Instastory, ata janë kaq shumë të ngjashëm.

Dhe babai i saj me siguri është shumë krenar që e bija i ngjan kaq shumë.

Të fundit