KRYESORE

Plazh në shkurt, Blendi Fevziu sfidon të ftohtin në Dhërmi

Moderatori Blendi Fevziu e ka treguar vazhdimisht se pasioni i tij më i madh janë udhëtimet.

Këtë fundjavë, gazetari i njohur nuk ka shkuar shumë larg. Ai ka vizituar Vlorën, por duke sfiduar të ftohtin e shkurtit dhe duke u larë në ujin e kristaltë të Dhërmiut.

“Një ditë fantastike. Plazh në Shkurt”, shkruan Fevziu në rrjetet sociale, teksa poston foto duke u larë në det.

Ditari politik

Të fundit