POLITIKOFF

Andresa bëhet mama për herë të parë

Andresa bëhet mama për herë të parë

Andresa Ambrosio është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e bëri publik vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

Në foto, shfaqet Andresa duke mbajtur dorën e bebit. Në sfond dëgjohet kënda e Qua Solo, “Mi prenderò cura di te” (do të kujdesem gjithmonë për ty).

Shtatzënia e Andresa-s u zbulua rastësisht gjatë Telebingos në “E diela shqiptare”. Në korrik, gjatë programit, Andresa u shfaq me një fustan me printe, të gjerë, nga ku dukej disi barku i rrumbullakosur. Një telefonuese nuk ngurroi ta pyeste nëse ishte shtatzënë.

Andresa bëhet mama për herë të parë

“Zonja ka të drejtë,” i tha Andresa Ardit Gjebreas, i cili u habit nga lajmi dhe menjëherë përqafoi bashkë-moderatoren e Telebingos.

Andresa ka treguar se është prej kohësh në një lidhje me një djalë italian, Mirko.

Të fundit