Flash News

POLITIKOFF

Basha merr timonin, e diela i përket Aurelës

Basha merr timonin, e diela i përket Aurelës

Kryedemokrati Lulzim Basha si çdo javë, të dielën e rezervon plotësisht për familjen dhe bashkëshorten Aurelën.

Përmes një postimi në Instagram, Aurela ka postuar një foto të Bashës, i cili po nget makinën - gjë të cilën nuk e kmi parë shpesh.

“Një pasdite të këndshme të gjithëve”, shkruan Aurela krahas fotos.

Aurela poston vazhdimisht momente me familjen dhe Bashën, ku tregon anën tjetër të kreut të Partisë Demokratike - atë familjare dhe pasionet e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

Të fundit