Flash News

POLITIKOFF

Deklarata e dashurisë së Miley Cyrus që nuk ndikoi aspak Liam Hemsworth

Deklarata e dashurisë së Miley Cyrus që nuk ndikoi aspak Liam

Shumë fansa e kanë "dekoduar" albumin më të ri të Miley Cyrus "Plastic Heart" dhe mesazhet që fshihen pas këngëve. Sipas fansave, pjesa më e madhe e tyre i dedikohen ish-bashkëshortit të këngëtares, aktorit australian, Liam Hemsworth.

Deklarata e dashurisë së Miley Cyrus që nuk ndikoi aspak Liam

Në këngën e saj “WTF Do i Know”, këngëtarja shprehet: “E kam unë gabim që lëviza? Dhe që nuk më mungon? Mendova se do të isha me ty deri sa të vdisja, por hoqa dorë”.

Deklarata e dashurisë së Miley Cyrus që nuk ndikoi aspak Liam

Menjëherë pas kësaj, plasën komentet në Twitter, të cilat garantonin që ishte dedikim për Liam. Burime për mediat e huaja kanë thënë dhe janë shprehur se Liam nuk është prekur aspak nga fjalët e Miley-t për të. Aktori vazhdon të tregohet indiferent ndaj të gjitha lajmeve dhe madje nuk bezdiset aspak as nga fakti që Miley e quan “të dështuar” marrëdhënien e tyre.

Sipas mediave të huaja, ai është i fokusuar tek e dashura e tij e re, Gabriella Brooks.

 

Ditari politik

Të fundit