Flash News

POLITIKOFF

Ed Sheeran bëhët baba për herë të dytë

Ed Sheeran bëhët baba për herë të dytë

Këngëtari 31-vjeçar, Ed Sheeran, është bërë baba për herë të dytë dhe ky lajm ka surprizuar jo pak fansat e tij, të cilët nuk e dinin që gruaja e tij, Cherry Seaborn, ishte shtatzënë.

Dyshja mirëpritën "fshehurazi" një vajzë tjetër. Çifti tashmë janë prindër të vajzës 1-vjeçare Lyra Antarctica. Sheeran postoi një foto të një palë çizmesh të bardha në një batanije ngjyrë kafe dhe e shkroi:

"Dua t'ju njoftoj të gjithëve se kemi një vajzë tjetër të bukur".

Ai shtoi: "Ne të dy jemi kaq të dashuruar me të, dhe mbi hënë për të qenë një familje prej 4 anëtarësh".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos)

Është e paqartë se kur lindi fëmija i dytë i Sheeran dhe Seaborn. Lyra Antarctica, vajza e parë e çiftit, lindi në shtator 2020, dhe Sheeran postoi një foto të çorapeve të bebeve ngjyrë blu dhe gri për ta bërë këtë njoftim.

Të fundit