Flash News

POLITIKOFF

Leigh-Anne Pinnock do të bëhet nënë për herë të parë

Leigh-Anne Pinnock do të bëhet nënë për herë

Këngëtarja e famshme 29-vjeçare, Leigh-Anne Pinnock , së shpejt do të bëhet nënë dhe kjo nuk është më sekret.

Ylli i “Little Mix” ka treguar se ishte në pritje të fëmijës së saj të parë me të fejuarin Andre Gray përmes një postimi në rrjete sociale, ku shkruante se ëndrra e saj më në fund po bëhej realitet.

“Ne kemi ëndërruar për këtë moment për kaq shumë kohë dhe nuk mund ta besojmë se ëndrra më në fund po bëhet e vërtetë…mezi po presim ta takojmë“, shkroi ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leigh-Anne Pinnock (@leighannepinnock)

Të fundit