Flash News

POLITIKOFF

Mbyllet ‘Klanifornia’: Ky ishte sezoni i fundit i programit të humorit

Mbyllet ‘Klanifornia’: Ky ishte sezoni i fundit i programit të

Programi i humorit në Tv Klan, “Klanifornia”, mbyll rugëtimin e tij.

I pyetur nga Anabel Media mbi vërtetësinë e disa aludimeve nëpër portale – ku thuhej se në shtator “Klanifornia” nuk do të transmetohej më në Tv Klan – producenti Turjan Hyska konfirmoi duke thënë:

“Po. Sezoni i fundit është ky.”

“Klanifornia”, i cili u moderua nga Marina Vjollca, nisi si program në tetor të vitit 2019 dhe vazhdoi për gjashtë sezone rresht.

Të fundit