Flash News

POLITIKOFF

Pas 1 dekade, Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Doda rikthehen bashkë në projektin e ri

Pas 1 dekade, Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Doda rikthehen bashkë në

Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Doda rikthehen bashkë pas thuajse një dekade me një projekt të ri.

Dy këngëtarët i kanë përfunduar edhe xhirimet e videoklipit të ri dhe pak nga pamjet i kanë ndarë në rrjetet e tyre sociale në Instagram.

“A e din ti” pritet të publikohet më datë 14 të këtij muaji dhe padyshim fansat janë gjithmonë e më shumë kuriozë pasi dyshja nuk kanë bashkëpunuar që në vitin 2013 me këngën "liar".

Kujtojmë se Elgiti dhe Xhensila kanë konkurruar bashkë dhe në "Dance with me, dhe ishin dyshja e preferuar e publikut.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Giti (@elgitdoda)

Të fundit