Flash News

POLITIKOFF

Vajza e Monica Belluccit imazh i "Dolce & Gabbana"

Vajza e Monica Belluccit imazh i "Dolce & Gabbana"

Vajza e aktorës Monica Belluci, Deva Cassel duket se është në hapat e mamasë së saj.

Vajza e Monica Belluccit imazh i "Dolce & Gabbana"

Bukuroshja Cassel është protagoniste në fushatën e re reklamuese të parfumit më të ri që do lançojë ‘Dolce & Gabbana ‘.

Vajza e Monica Belluccit imazh i "Dolce & Gabbana"

 Parfumi quhet ‘Dolce Rose’, ka në përbërje lule, kombinuar me fruta dhe trëndafil. Brandi fton të gjitha vajzat e ëmbla të botës të bashkohen në sloganin #RoseAttitude. Xhirimet janë realizuar në liqenin e famshëm të Comos në Itali.

Vajza e Monica Belluccit imazh i "Dolce & Gabbana"

Ajo di 4 gjuhë të huaja dhe jeton mes Parisit dhe Romës. Sipas mediave italiane, Deva jetën do ja kushtojë modës.

Ditari politik

Të fundit