Flash News

KRYESORE

Postoi foton e ish-të dashurit, paditet modelja Gigi Hadid 

Modelja e njohur Gigi Hadid  është paditur pasi ka shpërndarë një prej fotove të këngëtarit Zayn Malik, i cili ka qenë edhe ish i dashuri i saj.

Ka qenë fotografi Robert O’Neill , ai i cili ka “kërcënuar” modelen e famshme.

“Gigi Hadid nuk është dhe nuk ka qenë asnjëherë e autorizuar për të ripublikuar shfaqje publike, shpërndarë apo përdorë atë foto të tij”, thotë Robert O’Neill.

Po ashtu, fotografi kërkon edhe një dëmshpërblim për problemet e shkaktuara prej 150.000 dollarë.

Ditari politik

Të fundit