KRYESORE

Publikohet data kur do të nisë transmetimin emisioni veror "Friendzone"

Publikohet data kur do të nisë transmetimin emisioni veror
Ashtu siç ishte paralajmëruar, së shpejti televizioni “Abc News” do të nisë emisionin veror. Në ditët në vijim do të nisë transmetimin një emision i ri i titulluar “Friendzone”, që do të prezantohet nga dyshja Liesa Haxhiasllani dhe Ardit Murataj. Ende nuk është treguar se për çfarë bëhet fjalë, megjithatë dy moderatorët kanë ndarë tashmë në rrjete sociale videon promo të emisionit, duke treguar se e ka një datë për nisjen e transmetimit. “Friendzonë” do të na shoqërojë në ekran duke nisur nga java që vjen.
 
View this post on Instagram
 

We’re back ! #Friendzone See you next week 😉

A post shared by Ardit G. Murataj © (@arditmurataj) on

Ditari politik

Të fundit