Publikohet fotoja e parë e djalit të Burak Ozcevit dhe Fahriye Evcen

Aktorët turk (ndër më të mirët atje) Burak Ozcevit dhë Fahriye Evcen, janë bërë prindër për herë të parë të një djali që ia kanë vendosur emrin Karan.

Çifti i aktorëve janë bërë prindër në muajin prill të këtij viti dhe vetëm sot, Fahriye ka postuar foto me djalin, i cili duket se i ka ngjarë shumë të atit dhe ka shumë flokë si ai.

Momentalisht, Evcen i është përkushtuar rritjes së djalit e ndërsa Burak Ozcevit është duke shijuar suksesin e serialit më të ri “Kurulus Osman”, i cili është ndër serialet më të ndjekur në Turqi.

 

View this post on Instagram

 

Karan’ım.. ❣️🌟🙏🏻The Spaceship Captain! 👨🏻‍🚀🚀🤩💙

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on