Rama feston ditëlindjen, poston foton me ‘gruan që i dha jetën’

Kryeministri Edi Rama sot feston ditën e lindjes dhe mbush 56 vjeç.

Ndërsa po merr shumë urime, kryeministri poston një foto në rrjetet sociale me nënë e tij Aneta.

“Me gruan që më dha jetën”, shkruan Rama, ndërsa pozojnë të përqafuar në ambientin e shtëpisë.