KRYESORE

Refuzoi të ndante skenën me Ritën, Dua Lipa njofton datën e koncertit në Prishtinë

Refuzoi të ndante skenën me Ritën, Dua Lipa njofton datën e
Dua Lipa nuk ka pranuar të jetë e pranishme në koncertin e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Si duket këngëtarja dëshiron gjithë vëmendjen për vete dhe mos ta ndajë me Rita Orën ndaj dhe ka bërë publik në profilin e saj në Instagram datën e koncertit të saj në Prishtinë. Dua Lipa do të jetë në Kosovë me datën 10 gusht, në kuadër të turneut të saj europian.

Ditari politik

Të fundit