Reperi shqiptar bëhet baba për herë të tretë

Reperi me origjinë shqiptare, Action Bronson, është bërë baba për herë të tretë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë reperi përmes një postimi në Instagram .

Reperi ka pozuar me foshnjën e porsalindur teksa e mban në krahë dhe krahas fotos shkruan:

“Një kapitull i ri i jetës.”

 

View this post on Instagram

 

A NEW CHAPTER OF LIFE.

A post shared by Action Bronson (@bambambaklava) on

Ky është fëmija i tij i tretë pas Elijah dhe Hannah – me ish-të dashurën e tij..

Në vitin 2017 ai postoi për herë të parë një imazh të të dashurës së tij aktuale Vale