Rike Roçi tregon “veç pak” tatuzhin në pjesën intime

Rike Roçi mbahet mend si ish-banorja e Big Brother por edhe si tifozja e zjarrtë e kuqezinjve, e cila me praninë  e saj në stolat e tifozëve në Francë bëri për vete gjithë mediat e huaja.

Rike është gjithnjë në qendër të mediave për fizikun e saj dhe kësaj radhe ka “provokuar” me tatuazhin që ka në pjesën e saj intime.

Në postimin e saj të fundit në “Instagram” ka ndarë për fansat e saj të shumtë një foto, ku shfaqet me bikini.  Ndjekësit  e saj kanë shfrenuar fantazinë nëpër komente pasi ajo që ka marrë gjithë vëmendjen ka qenë tatuazhi i saj.