Flash News

KRYESORE

Rita Ora i rikthehet pasionit për kinematografinë, aktore në filmin "Twist”

Rita Ora është një këngëtare mjaft e talentuar dhe e dashur për publikun. Përveç fushës të muzikës, Ritën e kemi parë edhe si aktore.

Asnjë nuk e humbi rolin e saj të parë në filmin “Fifty Shades Of Grey”, si motra e Christian Grey, Mia.

Mesa duket ka vendosur t’i rikthehet sërish pasionit për kinematografi.

Sot, ajo ka ndarë në Instagram një fotografi ku njofton fansat se do të jetë pjesë e kastit të aktorëve në rikrijimin e filmit “Oliver Twist”.

“Jam shumë e nderuar që jam pjesë e #Twist dhe e këtij kasti të mrekullueshëm. Është e pabesueshme të punosh me këta njerëz dhe gjithë ekipin çdo ditë, mezi pres t’ju shoh në 2020!!”, shkruan Rita.

Mezi presim të shohim filmin dhe sigurisht Ritën si aktore.

Ditari politik

Të fundit