Flash News

KRYESORE

Rita Ora ndryshon look dhe këtë e tregon duke pozuar 'topless'

Rita Ora ndryshon look dhe këtë e tregon duke pozuar
Zyrtarisht kemi hyrë në temperaturat e nxehta dhe nga VIP-at (e jo vetëm) priten postime të guximshme, me bikini dhe herë-herë 'topless' si në rastin e Rita Orës. Fotot e fundit të postuara nga Rita Ora janë të tilla, ku edhe pse vëmendja e fansave është tjetërkund, Rita Ora flet për look-un e saj dhe se është kujdesur vetë për të. “Duke u kujdesur për veten time, më duhej t’jua tregoja. E di që nuk jam më e mira në këtë gjë, por më pëlqen shumë ta bëj,”- shkruan Rita.

Ditari politik

Të fundit