Rita Ora poston foton nudo natën vonë, por më pas pendohet dhe e fshin

Mbrëmë vonë, Rita Ora ka postuar një foto nudo në Instastory. Ajo ka pozuar siç e ka bërë nënë, duke vënë një emoji molle në thitha dhe pjesën e të pasmeve e kishte sfomuar. Gjithashtu pas saj dallohej dhe krahu i një mashkulli dhe mbi foto Rita shkruante: “Oh përshëndetje”

por këngëtarja e fshiu menjëherë foton edhe pse tani ishte shumë vonë sepse fotoja ishte marrë ndërkohe nga fansat e saj e po bënte namin në rrjetet sociale.

Rita Ora njihet për provokimet e saj dhe zhveshja nuk është diçka e pazakontë për këngëtaren shqiptare.