KRYESORE

Rita për eksperiencën në Kosovë: Ishte më keq sesa e prisja, e bekuar që u largova drejt Mbretërisë së Bashkuar

Rita Ora para disa javësh ishte në Kosovë si përfaqësuese e UNICEF për të ndihmuar familjet në nevojë. Në një intervistë për "The Sun", Rita ka treguar se kjo eksperiencë ishte më keq sesa e priste.

“Shkova në vendlindje me UNICEF sepse kisha kohë pa shkuar. S’kisha qenë në vendet që vizitova, ishin më keq nga ç’prisja. Ishte një përvojë shumë prekëse, më bëri të kuptoj që jam shumë e bekuar dhe mirënjohëse që pata mundësi të vij në Mbretërinë e Bashkuar dhe të bëj realitet ëndrrat e mia dhe ëndrrat e prindërve të mi”, është shprehur këngëtarja.

Ditari politik

Të fundit