Ryan Reynolds dhe Blake Lively publikojnë foton e parë të vogëlushit të tyre

Mandatory Credit: Photo by Rob Latour/Variety/REX/Shutterstock (7567188bl) Ryan Reynolds and Blake Lively Ryan Reynolds honored with star on The Hollywood Walk of Fame, Los Angeles, USA - 15 Dec 2016

Aktorët Ryan Reynolds dhe Blake Lively janë bërë prindër për herë të tretë vetëm disa ditë më parë.

Çifti kanë qenë shumë të rezervuar gjatë gjithë kohës për publikimin e fotove apo informacioneve për familjen e tyre dhe kjo vetëm për arsye se duan t`u japin fëmijëve një fëmijëri normale.

Çifti kanë publikuar foton e parë të djalit të tyre, mirëpo janë kujdesur që fytyra mos të duket. Blake dhe Ryan shihen në pyll teksa janë shumë të lumtur.