Shtatzënë apo jo? Deklarata e Rihannës ngriti dyshime, por edhe fustani që mbante veshur

Kohët e fundit këngëtarja Rihanna ka qenë disi e tërhequr nga muzika pasi i është dedikuar biznesit dhe lidhjes me parnerin aktual Hassan Jamel. E ftuar mbrëmë në shfaqjen “Essence Diamond Ball”  ajo bëri një deklaratë që nuk shpëtoi pa u vënë re.

“Unë jam një grua së cilës i dha jetë një grua, së ciles i ka dhënë jetë një grua dhe unë do i jap jetë një vajze”, tha Rihanna.

Këto fjali nxitën reagime tek fansat në rrjetet sociale, që komentonin për një shtatzëni të mundshme të këngëtares.

Por përveç deklaratave, ajo që ngriti dyshime ishte edhe fustan i zi që mabnte veshur, që pjesën tek barku ja tregonte të fryrë. E vërtetë apo jo presim se ç’do të njoftojë këngëtarja në vijim.

 

View this post on Instagram

 

@badgalriri is one amazing and inspirational woman ❤️❤️🙏🙏🙏 #rihanna #badgirlriri #diamondball

A post shared by Couture Vision (@couturevision) on