Flash News

KRYESORE

Si dukej Albin Kurti, Ramush Haradinaj dhe Vjosa Osmani kur ishin fëmijë, befason ish-kryeministri

Sot janë emra të njohur të politikës në Kosovë.

Mediat në Kosovë, kanë publikuar foto të ish-kryeministrit Ramush Haradinaj, kryesuesit të zgjedhjeve të parakohshme, Albin Kurti i Vetëvendosjes dhe përfaqësueses së LDK-së, Vjosa Osmani.

Ish-kryeministri Haradinaj befason me foton e shkrepur siç duket, shumë vite më parë.

Albin Kurti

Vjosa Osmani

Ramush Haradinaj

Të fundit