Flash News

KRYESORE

Sinem Kobal pozon për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

Sinem Kobal pozon për herë të parë me barkun e
Aktori i njohur turk Kenan Imirzalioglu, që në Shqipëri njihet për rolin e tij të famshëm "Ezeli", do të bëhet së shpejti baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Sinem Kobal është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe çifti po presin një vajzë. Aktorja Sinem Kobal ka dashur që shtatzëninë e saj të parë ta mbajë larg kamerave dhe publikut, megjithëse paparacët kanë kapur disa herë çiftin dhe aktoren që dukej me barkun e rrumbullakosur. Por së fundmi aktorja ka vendosur vetë ta thyejë këtë rregull dhe ka postuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto ku tregon barkun e rrumbullakosur, e veshur me një fustan rozë të gjatë.
 
View this post on Instagram
 

🌸

A post shared by Sinem Kobal (@sinemkobal) on

Ditari politik

Të fundit