Flash News

KRYESORE

Surpriza e veçantë e Priyanka-s në ditëlindjen e Nick Jonas

Edhe pse kanë 10 vite diferencë, kjo nuk ka aspak rëndësi për aktoren 36-vjeçare Priyanka Chopra. Aktorja ka surprizuar bashkëshortin e saj, Nick Jonas ë 27-vjetorin e tij të lindjes me një mënyrë shumë të veçantë. Nick shkruan në ‘Instagram’ se Pryanka bëri çmos që ta bënte atë të ndihej special. Ai shprehej se Pryanka e kishte surprizuar me bileta për një ndeshje futbolli me disa nga miqtë e tij dhe familjarë, e ndjekur nga disa orë golfi dhe një festë ku ishin të përfshira picat, tekila, tortë dhe cigare. Ditën tjetër ai zbuloi se kishin luajtur në një koncert ku publiku i kishte kënduar këngën e ditëlindjes: “Nuk mund t’ju falenderoj mjaftueshëm për urimet dhe dashurinë tuaj gjatë këtyre ditëve. Jam përjetësisht mirënjohës.”

Ditari politik

Të fundit