28/01/2020
Home Tags 21 janar

Tag: 21 janar

Gazetarja: Dyshoj se SPAK-u do të bëjë drejtësi për 21 janarin

Gazetarja Klodiana Lala mendon se Prokuroria e Posaçme Anti Korrupsion (SPAK) nuk mund të bëjë drejtësi për çështjen e “21 janarit”, ku humbën jetën...

‘Situatë e çmendur, donin gjakderdhje’/ Si tentoi Meta të shmangte një...

Në vijim të sqarimit të vendimit të tij për shfuqizimin e 30 qershorit si datë e zgjedhjeve vendore, presidenti Ilir Meta tha se ndërhyrja...

“Politika jote është anti-shqiptare”, incident gjatë homazheve të Ramës për viktimat...

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar homazhe para godinës së kryeministrisë në kujtim të katër viktimave të 21 Janarit të vrarë tetë vjet më parë. I...

Spaho: Në 21 janar mund të votojmë një qeveri tjetër, jo...

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edmond Spaho, shprehet se duke parë zhvillimet në vend në 21 janar parlamenti mund të votojë një...

Ministri i ri i Brendshëm në pikëpyetje, dyshime për rolin e...

Mëngjesin e së shtunës, Kryeministri Edi Rama dorëzoi në Presidencë dy dekrete, i pari për shkarkimin e Fatmir Xhafajt dhe i dyti për emërimin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!