22 C
Tirana
04/07/2020
Home Tags 30 qershor

Tag: 30 qershor

Bylykbashi: Provat që 30 qershori u manipulua, si e rritën komisionerët...

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ka publikuar prova që tregojnë se zgjedhjet e 30 qershorit kanë qenë të manipuluara. Ai ka deklaruar se...

Basha: Produkti i 30 qershorit është antikushtetues, cili është objektivi i...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, gjatë takimit me strukturat e PD deklaroi se zgjedhjet e 30 qershorit janë të paligjshme, dhe si të...

Basha: Opozita nuk i njeh votimet e 30 qershorit, të ndëshkohen...

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha e bën të qartë se votimet në 30 qershor ishin jo vetëm një veprim anitkushtetues dhe antidemokratik, por edhe...

Voton Saimir Tahiri, shmang me batuta pyetjet për Veliajn: Këto janë...

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është bërë sot pjesë e procesit të votimit në zonën e Parkut Olimpik në Tiranë. Ndërsa u përball me pyetjet...

Artan Fuga tregon arsyet se përse nuk duhet votuar në zgjedhjet...

Akademiku Artan Fuga shpjegon se përse nuk ka vlerë vota në zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Në një status në Facebook, ai sqaron se...

Petro Koçi: Në Këshillin e Evropës është rikthyer Rusia

Zëvendësministri i Mbrojtjes në Shqipëri, Petro Koçi ka befasuar me reagimin tij pas vendimit të Këshillit të Evropës për t’u tërhequr nga monitorimi i...

Aleanca qytetare thirrje kryebashkiakut të Vaut të Dejës: Reflekto, 30 qershori...

Aleanca qytetare për mbrojtjen e demokracisë në Bashkinë Vau Dejës, i ka dërguar një letër kryetarit të kësaj bashkie, Mark Babanit ku i kërkon...

Zbardhet skenari i PD për 30 qershorin, ç’do të ndodhë të...

Ndërsa mazhoranca ka planifikuar të zhvillojë zgjedhjet vendore dhe vijon fushatën për të ftuar qytetarët për t’iu drejtuar kutive të votimit këtë të diel,...

Thirrja e Grupimit të Qendrës së Djathtë: Shqiptarë, mos votoni më...

Grupimi i Qendrës së Djathtë u kërkon shqiptarëve që të mos votojnë në zgjedhjet e 30 qershorit. Ata arsyetojnë se këto zgjedhje janë antidemokratike,...

Basha intervistë për REL: Nuk ka zgjedhje më 30 qershor, opozita...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka theksuar kushtin e vetëm të panegociueshëm të opozitës për zgjidhjen e krizës politike që ka përfshirë vendin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!