23/01/2020
Home Tags Abuzimi ne kavaje

Tag: abuzimi ne kavaje

Video/ Spiropali nuk pranon gabimin: Familjarët e vajzës m’u lutën

Pa asnjë reflektim dhe pa pranuar gabimin e rëndë, ministrja për Parlamentin, Elisa Spiropali, ka publikuar një video të gjatë ku justifikohet për publikimin...

U kritikua për abuzimin e Spiropalit në Kavajë, Endri Fuga...

Endri Fuga, këshilltar për mediat i kryeministrit Edi Rama, nuk i ka pritur aspak mirë kritikat e shumë gazetarëve dhe aktivistëve për idenë e...

Ngjarja e Kavajës, kërkesa për marshim në Tiranë dorëzohet në drejtorinë...

Është dorëzuar sot në Drejtorinë e Policisë së Tiranës kërkesa për një marshim paqësor, nesër më 10 shkurt, në mbështetje të viktimave që kanë...

Blendi Salaj replikon me Endri Fugën: Vizita e Spiropalit identifikoi familjen...

Gazetari Blendi Salaj ka replikuar me Endri Fugën, këshilltar i kryeministrit Edi Rama, pas sulmit që ky i fundit bëri ndaj gazetarëve dhe mediave...

“Furtunë” reagimesh nga gazetarë dhe aktivistë kundër videos së Spiropalit në...

“Po tani çfarë keni që lehni apo ju'a kemi fajin ne pse njerëzit besojnë tek ne e jo tek ju, hiena të politikës e...

E veshur me të zeza, Spiropali zbulon identitetin e familjes së...

Zëdhënësja e qeverisë, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali pas reagimit për rastin e abuzimit të së miturës 13-vjeçare nga Kavaja...

Abuzimi në Kavajë, Avokati i Popullit u tërheq vëmendjen gazetarëve

Avokati i Popullit i ka tërhequr vëmendjen mediave në vend sa i takon trajtimit të rastit të abuzimit të 13-vjeçares në Kavajë nga 7...

Abuzimi në Kavajë/ I dashuri i vajzës dhe shoku i tij...

Shtatë të mitur ndodhen brenda qelive për shkak se akuzohen se kanë abuzuar seksualisht me një bashkëmoshtaren e tyre në Kavajë. Në vendimin e...

Abuzimi në Kavajë, sanitarja e shkollës zbuloi mesazhin në telefonin e...

Psikologu Edmond Dragoti rrëfeu në emisionin ‘Dritare’ në News 24 detaje të reja sa i përket ngjarjes së rëndë të Kavajës, ku një 14...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!