12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Agim nesho

Tag: agim nesho

Biseda Rama – Mitsotakis, diplomati Nesho kritikon kryeministrin: Diskuton për basketboll,...

Diplomati Agim Nesho ka kritika për kryeministrin Edi Rama. Në rubrikën "Opinion" në News 24, ai u shpreh se me autoritetet greke duhen diskutuar...

Ish-ambasadori i OKB: Rama është pjesë e planit të fshehtë  të...

Diplomati Agim Nesho deklaron se kryeministri Edi Rama është pjesë e projektit sekret të Rusisë dhe Turqisë për ndarjen e kufijve të Kosovës dhe...

Diplomati Nesho: “Gruevski”, makthi i Edi Ramës

Ish-ambasadori Agim Nesho i ftur në emisionin “360 Gradë” u shpreh se kryeministri Edi Rama insiston tek 30 qershori sepse ka frikë nga skenari...

Teza e diplomatit Nesho: Rama në kurthin e ndërkombëtarëve, tentativë për...

Ish-ambasadori Agim Nesho parashikon se pas 1 korrikut, do të nis delegjitimimi i mazhorancës nga faktori ndërkombëtar. Neshi nuk deshiron te thote se Rama eshte...

Diplomati Nesho: Qëndrimi i deputetëve gjermanë, kambanë alarmi për mazhorancën

Ish-diplomati Agim Nesho vlerëson apelin e dy deputëtëve gjermanë të CDU/CSU, që kërkonin shtyrjen e zgjedhjeve lokale te 30 qershorit. Për Neshon, Rama është i...

“Heqja e kufirit Shqipëri – Kosovë, e rrezikshme dhe e paprecedentë”

Pas takimit me kryeministrin e Shqipërisë ditën e djeshme, Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi deklaroi se kishin biseduar për domosdoshmërinë në lidhje me hapjen...

Rikandidimi i Veliajt, Agimi Nesho: Ndodhi që PS të mos përçahej,...

Teksa analizoi fjalimin e kryeministrit Edi Rama në Kongresin e PS por edhe mitingun e shpalljes së kandidaturës së Erion Veliaj, diplomati Agim Nesho...

Diplomati Agim Nesho: Çfarë deklaroi producenti i FOX News për Shqipërinë

Diplomati Agim Nesho, vlerëson se situata në Shqipëri është mjaft shqetësuese dhe për këtë fajëzon mazhorancën. Në emisionin ‘360 gradë’, Neshi gjithashtu zbuloi se...

Ish-ambasadori në OKB për drejtorin e Zërit të Amerikës: Është shumë...

Ish-ambasadori i Shqipërisë në OKB, Agim Nesho ka komentuar përplasjen e kryeministrit Edi Rama me ‘Zërin e Amerikës’ dhe telefonatën me John Bolton, këshilltar...

Diplomati ngre dyshime për telefonatën e Ramës me Bolton: Nuk publikoi...

Diplomati Agim Nesho  nge dyshime për telefonatën e kryeministrit Edi Rama me këshilltarin e sigurisë kombëtare të Donald Trump. I ftuar në "360 Gradë' në...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!