19 C
Tirana
07/07/2020
Home Tags Agim nesho

Tag: agim nesho

Diplomati i njohur komenton shkarkimin e Bushatit: Rama personalizoi politikën e...

Diplomati i njohur, Agim Nesho e cilëson ushtar të kryeministrit propozimin e Gent Cakës për ministër të Jashtëm. Në një intervistë për gazetën ‘Panorama’,...

Diplomati përmend shifra konkrete: Paratë e mbledhjes të shpenzoheshin në dobi...

Diplomati Agim Nesho është skeptik sa i takon rezultateve konkrete të mbledhjes mes dy qeverive te organizuar në Pejë. I ftuar në emisionin ‘Byro...

Turqit blejnë Universitetin ‘New York Tirana’, rektori e fshehu 7 muaj...

Fondacioni turk Maarif ka blerë zyrtarisht ditën e djeshme Universitetin New York Tirana dhe institucionet arsimore të lidhura me të. Lajmi u konfirmua agjencia e...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!